Orientační ceník

Zde najdete orientační ceník naší společnosti. Konečná cena se odvíjí od konečného přání zákazníka a je vždy diskutována se zákazníkem. U každého druhu ohňostroje jsme pro Vás připravili videoukázku z námi realizovaných akcí. Pro nezávaznou poptávku ohňostroje nás prosím kontaktujte na e-mailu info@zeman-fireworks.cz, nebo na telefonním čísle +420 731 149 384.

Veškerá videa z námi realizovaných akcí najdete zde.

Ohňostrojné sestavy

Cena: od 2.000 Kč.
Použité kategorie nebezpečnosti: KAT.3
Termín objednání: nejpozději 2 dny před akcí.

Ohňostrojné sestavy si naši klienti objednávají na svatby, Silvestrovké oslavy, či jen tak na zahradní párty a zakoupit je můžete přímo u nás. Na vyžádání Vám zašleme náš ceník. Tyto sady Vám profesionálně sestavíme v naší dílně, ale tím, kdo bude pravým kouzelníkem jste Vy! Ohňostroj si totiž odpálíte sami. Na přání zákazníka zapůjčujeme jednoduché odpalovací zařízení a ohňostroj si tím pádem můžete odpálit zmáčknutím jediného tlačítka. Pokud ovšem upřednostňujete klasický odpal zápalkou, či zapalovačem, rádi Vám připravíme sestavu tradičním způsobem.

Ohňostroje malé

Cena: od 15.000 Kč.
Použité kategorie nebezpečnosti: KAT.2, KAT.3.
Termín objednání: nejpozději 3 týdny před akcí.

Tyto ohňostroje jsou vhodné pro svatby, večírky, menší soukromé akce a tábory pro děti. Tento typ ohňostroje je připraven a odpalován profesionálním pyrotechnikem firmy ZEMAN-FIREWORKS. Součástí práce pyrotechniků je hrubý úklid po ohňostroji. Ohňostroj lze synchronizovat do hudebního doprovodu za poplatek 2.300Kč. V tomto ohňostroji jsou použity pyrotechnické výrobky druhé a třetí kategorie, jejichž výška dosahuje až 80 metrů. Bezpečnostní okruh odpaliště od diváků je minimálně 20 metrů. K ohňostroji je možné zhotovit počítačovou simulaci.

Ohňostroje střední

Cena: od 25.000 Kč.
Použité kategorie nebezpečnosti: KAT.2, KAT.3, KAT.4.
Termín objednání: nejpozději 3 týdny před akcí.

Tyto ohňostroje jsou vhodné pro koncerty kapel, firemní oslavy, městské oslavy, Silvestry, sportovní utkání a jiné. Tento typ ohňostroje je připraven a odpalován profesionálním pyrotechnikem firmy ZEMAN-FIREWORKS. Součástí práce pyrotechniků je hrubý úklid po ohňostroji. Ohňostroj lze synchronizovat do hudebního doprovodu za poplatek 2.300Kč. Tento druh ohňostroje obsahuje pyrotechnické výrobky druhé, třetí a „malé“ čtvrté kategorie, jejichž výška dosahuje až 120 metrů. Tento typ ohňostroje je intenzivnější a dynamičtější než ohňostroj malého typu. Bezpečnostní okruh odpaliště od diváků je minimálně 70 metrů.

Ohňostroje velké

Cena: od 50.000 Kč.
Použité kategorie nebezpečnosti: KAT.3, KAT.4.
Termín objednání: nejpozději 3 měsíce před akcí.

Tyto ohňostroje jsou vhodné pro koncerty kapel, firemní oslavy, městské oslavy, Silvestry, sportovní utkání a jiné. Tento typ ohňostroje je připraven a odpalován profesionálním pyrotechnikem firmy ZEMAN-FIREWORKS. Součástí práce pyrotechniků je hrubý úklid po ohňostroji. Ohňostroj lze synchronizovat do hudebního doprovodu bez navýšení ceny. Tento duh ohňostroje obsahuje pyrotechnické výrobky třetí a „velké“ čtvrté kategorie, jejichž výška dosahuje až 190 metrů. Tento typ ohňostroje je nutné hlásit Českému Báňskému úřadu, záchranným složkám IZS, jejichž složky musejí být přítomny v čas odpalu na odpališti. Bezpečnostní okruh od diváků je minimálně 250 metrů.

Pyrostage

Cena: od 6.000 Kč – efekty do 4 písní.
Použité kategorie nebezpečnosti: T1, T2, P1, P2
Termín objednání: nejpozději 1 týden před akcí – záleží na volných termínech.

Tyto ohňostroje jsou vhodné pro kapely, které si chtějí ozvláštnit své vystoupení. Realizujeme pyrotechnické efekty jako jsou propanové projektory ohně, jevištní gejzíry a fontány, speciální efekty a ohňostroje za pódiem vhodné na větší festivaly.