Druhy ohňostrojů

Profesionální ohňostroje jsou takové ohňostroje, jejichž přípravu, odpal, úklid a hlavně bezpečnost zajišťuje náš profesionální tým. O přesnou synchronizaci ohňostrojů do hudby se starají odpalovací zařízení, které jsou vyvíjené v naší dílně. Díky přesné synchronizaci jsme schopni Vám v oblasti profesionálních ohňostrojů nabídnout služby popsané níže (pro detail rozklikněte požadovaný typ ohňostroje).

Videa z námi realizovaných akcí najdete zde.

Klasické ohňostroje

Klasické ohňostroje jsou velice populární na svatbách, městských slavnostech a na firemních akcích. Klasický ohňostroj může probíhat s i bez hudebního doprovodu. Z naší nabídky rozmanitých efektů si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník. Veškeré naše ohňostroje se snažíme navrhovat tak, aby žádné dva ohňostroje nebyly stejné.

Pyromuzikální ohňostroje

Pro pravé detailisty realizujeme pyromuzikální představení, které odhaluje veškeré krásy ohňostroje, precizně načasovaného do hudebního podkladu, jenž je vybírán tak, aby i nejnáročnějšímu publiku během ohňostroje naskakovala husí kůže. Celá show je řízena počítačem tak, že každý svůj odpal má své přesné místo na obloze.

Pódiové a divadelní ohňostroje

Pokud chystáte koncert Vaší kapely, divadelní představení, či natáčíte film, ve kterém chcete speciální efekty, pak je tento druh ohňostroje to, co hledáte. Pro koncerty kapel zajišťujeme propanové projektory ohně, CO2 projektory, výšlehy různobarevných gejzírů a výbuchy. Pro divadlo a film zajišťujeme také efekty imitující dopady leteckých pum, výbuchy v interiéru i exteriéru a ohnivé stěny.

Denní ohňostroje

Víte, že ohňostroj nemusí probíhat pouze za tmy? Denní ohňostroj Vám přináší mnoho příležitostí, jak ozvláštnit Vaší akci i za denního světla. Můžete si vybrat z široké palety efektů, jako jsou například konfetové ohňostroje, barevné dýmy na zemi či na nebi a různé zvukové efekty.

Simulace ohňostroje

Pro každý druh profesionálního ohňostroje jsme schopni Vám zpracovat počítačovou simulaci ohňostroje pomocí programu FWSim. Tato služba je zpoplatněna 800Kč* pro simulaci ohňostroje či pyromuzikálu a 400Kč* pro simulaci pódiových efektů. V případě, že se pro ohňostroj od nás nakonec rozhodnete, simulaci budete mít zcela zdarma.
                                                                                                                                                                                                                                *Cena za hodinu práce